XXIIIpa to Christ the King 2015

XXIII per annum
Sun 6 September 2015
Palestrina - Missa Aeterna Christi Munera
Festa - Dominator coelorum


Nativity of the Blessed Virgin Mary
Tue 8 September 2015
Victoria - Missa Ave maris stella
Victoria - Gaude Maria Virgo


XXIV per annum
Sun 13 September 2015
Gombert - Missa Je suis desheritée
Palestrina - Precatus est Moyses


XXV per annum
Sun 20 September 2015
Morales - Missa vulnerasti cor meum
Guerrero - Simile est regnum coelorum


XXVI per annum
Sun 27 September 2015
Guerrero - Missa Saeculorum Amen
Clemens non Papa - Concussum est mare


XXVII per annum
Sun 4 October 2015
Lassus - Missa super Mon coeur se recommende a vous
Mouton - In illo tempore accesserunt


Concert
Sat 10 October 2015


XXVIII per annum
Sun 11 October 2015
Palestrina - Missa Repleatur os meum
Hassler - Laudate Dominum


XXIX per annum
Sun 18 October 2015
Phinot - Missa Si bona suscepimus
Ingegneri - Surrexit pastor bonus


XXX per annum
Sun 25 October 2015
Taverner - Mass of Small Devotion
Byrd - Oculi Omnium


All Saints
Sun 1 November 2015
Palestrina - Missa O Magnum Mysterium
Lassus - Justorum animae


All Souls
Mon 2 November 2015


Remembrance Sunday
Sun 8 November 2015
Morales - Missa pro defunctis
Byrd - Deficit in dolore


XXXIII per annum
Sun 15 November 2015
Tallis - Missa Salve intermerata
Tallis - Domine, quis habitabit


Christ the King
Sun 22 November 2015
Dvorak - Mass in D
Palestrina - Bonum est confiteri


Leave a Reply